11 листопада розпочнеться фестиваль “Ніч у Львові”

logo
37380_11_listopada_rozpochnetsja_festival_nich_.jpeg


У п’ятницю, 11 листопада, розпочнеться  XII Фестиваль «Ніч у Львові».  На відвідувачів чекають екскурсії в музеях та цікаві майстер-класи. 

Координатор проекту “Ніч у Львов” Христина Мартиняк розповіла у коментарі 032.ua, що традиційно фестиваль триватиме впродовж трьох днів. 

“Уже традиційно фестиваль буде проходити у п’ятницю, суботу та неділю. Цього разу ми внеси деякі зміни, зокрема, більшість подій будуть у приміщеннях – музеях, галереях міста. Ми не робимо вуличних екскурсій, лише “Чудо-поїздом”. Плануємо, що працюватимуть усі музеї міста. Уже сьогодні вся інформація про події буде розміщена на сайті lviv.travel  і на фейсбук-сторінці “Ніч у Львові”, – розповідає Христина Мартиняк. 

Для львів’ян уже підготували 75 подій впродовж трьох ночей, але програма ще доповнюється.

“Плануємо, що буде близько 80 подій точно. Очікуємо близько 20 тис. відвідувачів”, – зазначила Христина  Мартиняк.

Нагадаємо, фестиваль “Ніч у Львові” – це захід під час якого львів’яни та гості міста мають можливість відвідати нічні екскурсії, театралізовані дійства, мистецькі перформанси у музеях, театрах, храмах, підземеллях, галереях. Також у відвідувачів є можливість побачити нічний Львів з вежі Ратуші та спуститися у її підвали, побачити вогняні дійства, відвідати нічні театральні вистави, концерти тощо.

Здебільшого потрапити на усі заходи можна безкоштовно. Фестиваль проводять двічі на рік – у листопада та у липні. 

Як відбувалось відкриття фестивалю у липні цього року дивіться ТУТ.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...