13 кілометрів пішки пройшли прочани з Червонограда до Сокаля

logo
13_kilometriv_pishki_projshli_prochani_z_chervonograda_do_sokalja.jpg


понеділок, 11 липня, 2016, 17:57
Львів

13 кілометрів пішки пройшли прочани з Червонограда до Сокаля

У суботу, 9 липня, о 8 годині пішки вирушили прочани від церкви Св. Йосафата у Червонограді до Сокальського кафедрального храму верховних апостолів Петра і Павла УГКЦ, аби отримати ювілейний відпуст.

Римський Архиєрей кожних 25 років проголошує Ювілейний рік, який пов’язаний з можливістю отримувати Божу благодать, що уділяється вірним через священнослужителів у всій Вселенській Церкві. Ювілейний рік називають також Святим роком – Роком особливої Божої благодаті.

У Ювілейному році символом того руху людини до Бога є переступлення порогу ювілейного храму. Іншими словами, перехід через Святі Двері,– передає власкор ІА ZIK.

 А кожен паломник, по сповідаючись, покаявшись та прийнявши Святе Причастя, отримує повний відпуст гріхів. У той же час ці двері є символічними: не достатньо просто пройти крізь них, потрібно з вірою і благодаттю приступати до Святих Тайн.

Пішу прощу до Сокаля очолювали два священики – настоятель Ігнатій (церква св. Юра) і отець Роман Сковрон (церква св.Йосафата). Люди дорогою села Завишень, смт Жвирка молилися, читали вервичку, а також вистояли перед природнім випробуванням – проливним дощем.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

А поділитися?