20 львівян отруїлися в кафе

logo
20_lvivjan_otrujilisja_v_kafe.jpg


Після банкету в Львівському кафе “Імперія” 19 осіб потрапило до лікарні. Медики поставили їм діагноз – кишкова інфекція.

Про це повідомляють “Українські новини”. Люди святкували торжество в кафе два дні тому. У лікарню доставили 17 осіб, а ще двоє відмовилися від госпіталізації. За попередньою інформацією, причиною отруєння могли стати продукти, які принесли відвідувачі кафе. Всі постраждалі виявилися жителями села Грибовичі.

“Пацієнти госпіталізовані в Львівську обласну інфекційну лікарню в стані середньої тяжкості. У всіх постраждалих – прояви гострої кишкової інфекції, яка виникла в результаті святкування 4 липня хрестин в кафе на вулиці Торф’яній у Львові”, – розповіли в поліції.

У кафе спочатку замовили банкет на 35 місць. Там планували відзначати хрестини новонародженої дитини. За фактом на святі були присутні близько 100 осіб. Спершу в лікарню потрапило шестеро людей, серед них був і 15-річний підліток. Але потім кількість людей з отруєннями стало рости. Вік пацієнтів становить від 15 до 54 років.

Правоохоронці з’ясовують причину можливого отруєння. За даним фактом порушено кримінальне провадження.

Читайте також:

А поділитися?