20-річний львів’янин, хворий на ДЦП, велосипедом дістався Лісабона

logo
41067_20_richnij_lviv_janin_hvorij_na_dcp_velos.jpeg


Унікальна подорож Івана Маслюка розпочалася 13 серпня. Завершилася – 19 листопада. Загалом мандрівник від Львова до Лісабона на спеціальному триколісному велосипеді здолав у компанії двох друзів 5000 кілометрів. Враження і фото подорожні викладали на сторінці On 3 wheels – Проект здійснення мрії у Фейсбуку.

Щодня проїжджали близько ста кілометрів. Перетнули 11 країн, і це – Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Ліхтенштейн, Швейцарія, Італія, Монако, Франція, Іспанія, Португалія.

«Кожен мій день – це боротьба за те, щоб бути повноцінним членом соціуму, мати можливість жити, мріяти і ставити перед собою цілі», – написав кілька днів тому на своїй сторінці у Фейсбуку Іван Маслюк.

Під час поїздки хлопці відвідували будинки людей з обмеженими фізичними можливостями та розповідали свою історію. «Ця поїздка стала поштовхом і основою для великого проекту, – зазначає один із координаторів проекту Сашко Луцик. –  Ми перейнялись життям і мріями неповносправних і розуміємо, що хочемо і можемо допомагати!».

У планах мандрівної команди – започаткувати Всесвітній рух допомоги людям з обмеженими можливостями, які мріють подорожувати.

8 грудня хлопці планують повернутися до Львова (щоправда, не велосипедами –  машиною) і детально розкажуть про свої мандри.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...