23 Форум видавців запрошує на презентації: п’ять найцікавіших подій

logo
23819_23_forum_vidavciv_zaproshue_na_prezentaci.jpeg


23 Форум видавців у Львові набирає обертів. Другий день обіцяє гостям чимало творчих зустрічей, дискусій, автограф-сесій та багато іншого. Tvoemisto.tv підготувало п’ять найцікавіших та найбільш несхожих одна на одну презентацій другого дня Форуму.
фото: litakcent.com, leolebook.com.ua, styler.rbc.ua, ukrkino.com.ua

фото: litakcent.com, leolebook.com.ua, styler.rbc.ua, ukrkino.com.ua

Міжнародна літературна премія Ульяненка 2016

Презентація нових творів авторів-учасників конкурсу премії 2016 року. Оголошення та нагородження переможців. Відзначення персон, що вплинули на популяризацію творчості Олеся Ульяненка.

Захід проходитиме за участі Леся Подерев’янського, Вано Крюгера та інших.

Місце: Львівський академічний театр імені Леся Курбаса, вул. Леся Курбаса, 3

Час: 13:00 – 13:45

Презентація литовського бестселера «Моє ім’я Маріте» за участі автора Альвідаса Шляпікаса та перекладача Беатріче Белявців.

Роман висвітлює одну з білих плям у новітній історії – історію «вовчих дітей». Після Другої світової війни німецькі жінки зі Східної Пруссії відправили багатьох дітей на інший бік Німана, де був хліб, — пише видавець. — Тисячі німецьких дітей потрапили в Литву, де намагалися вижити. Одним пощастило знайти опікунів, іншим випала нелегка доля: просити милостиню, продавати себе, пережити насильство. Таких дітей називали «вовчими дітьми».

Місце: Палац Потоцьких, дзеркальна зала, вул. Коперника, 15

Час: 15:00 – 15:45

Презентація книги «Summa» Юрія Іздрика і Євгенії Нестерович

«SUMMA» – книжкова версія спільного (у задумі – мультимедійного) проекту письменника Юрія Іздрика та журналістки Євгенії Нестерович. Спроба долучитися до синкретично-синтетичної «теорії всього» мала на меті, серед іншого, створення своєрідного довідника «для тих, хто випадково потрапив на цю планету». «SUMMA» і є цим довідником, а також конспектом усього проекту.

Місце: Кав’ярня «Meridian Czernowitz» , Палац мистецтв, 2 поверх, вул. Коперника, 17

Час: 16:00 – 16:45

Презентація документального фільму «Хто, як не ми?»

«Хто, як не ми?» – документальний фільм журналіста і волонтера Володимира Местини (Луганськ/Київ). У ньому волонтери з різних куточків України розповідають про свою волонтерську діяльність, а військові висловлюють подяку за допомогу. Фільм складається із 40 сюжетів. Тривалість – 34 хвилин.

Місце: Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», вул. Степана Бандери, 1

Час: 19:00 – 20:15

Театралізована презентація арт-буку «Скриня. Речі Сили». Містерія

Арт-бук «Скриня. Речі Сили» – це спроба систематизувати те, з чого колись складався світ наших бабусь і що невблаганно зникає з нашого життя, наче міфічна Атлантида. Речі ужиткові, але настільки прекрасні, що мимоволі погоджуєшся із визначенням «неземна краса». Вони справді родом з «кращого світу» і служать нам порталами у «paradise city where the grass is green and the girls are pretty». Презентація книжки/проекту відбуватиметься у форматі драматичного дійства, справжньої містерії, яку проведуть «Курбаси».

Місце: Львівський академічний театр імені Леся Курбаса, вул. Леся Курбаса, 3

Час: 22:00 – 22:45

Опублікувала Ганна Беловольченко

А поділитися?Вам має сподобатись...