26 дружніх до дітей закладів харчування у Львові. Онлайн-мапа

logo
111825_26_druzhnih_do_ditej_zakladiv_harchuvannj.jpeg


Tvoemisto.tv пропонує понад 20 закладів харчування, у які можна сміливо йти з дітьми.фото: соцмережі

фото: соцмережі

У Львові багато ресторанів, піцерій та кав’ярень, але далеко не усі вони пристосовані до відвідин з дітьми. Tvoemisto.tv зібрало список закладів, у яких буде цікаво і батькам, і їхнім малюкам. Серед критерій відбору: наявність дитячого меню, куточка для ігор, наявність нянь чи аніматорів, крісел для годування, можливість заїхати з візочком тощо.

Ексклюзив-кафе «Фотель»

Адреса: вул. Шпитальна,1.

Дитяче меню: +Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (іграшки, телевізор).Годувальне крісло: + (1 шт.)Зручний в’їзд для візочків: + (можна легко пересуватися приміщенням).

Ресторан сімейних цінностей «Мафія».

Адреса: пл. Ринок, 39.

Дитяче меню: +Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (іграшки).Годувальне крісло: + (2 шт).Зручний в’їзд для візочків: + (можна легко пересуватися закладом).

Спортивне кафе «Funclub»

Адреса: вул. Джерельна, 18.

Дитяче меню: +Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (столики для дітей)Годувальне крісло: + (1 шт).Зручний в’їзд для візочків: + (можна легко заїхати).

Ресторан «Сушия»

Адреса: вул. Під Дубом 7б, (у приміщенні ТЦ «Форум», 3 поверх).

Дитяче меню: -Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (дитячий столик, телевізор, столик для малювання, дошка).Годувальне крісло: + (2 шт).Зручний в’їзд для візочків: + (можна легко заїхати).

Мистецький ресторанчик «Арт Маестро»

Адреса: вул. Листопадового Чину, 6 (Будинок Вчених).

Дитяче меню: -Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + Годувальне крісло: + (1 шт.)Зручний в’їзд для візочків: – (з дитячим візком заходити незручно, бо до закладу ведуть круті сходинки вниз).

Кафе «SOWA»

Адреса: вул. Староєврейська, 40

Дитяче меню: -Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (іграшки, розмальовки).Годувальне крісло: + (іграшки, телевізор).Зручний в’їзд для візочків: + (можна вільно заїхати з візочком).

Кав’ярня «Львівська майстерня шоколаду»

Адреса: вул. Сербська, 3.

Дитяче меню: -Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (столики для діток).Годувальне крісло: +Зручний в’їзд для візочків: – (нема змоги заїхати з дитячим візочком всередину закладу, бо він розташований у старовинній будівлі. Але є можливість прикріпити транспортний засіб до літнього майданчика).

Піцерія «Челентано»

Адреса: вул. Галицька, 1

Дитяче меню: +Няня/аніматор: +Дитяча кімната/дитячий куточок: + (телевізор з мультфільмами, Хbox).Годувальне крісло: + (3 шт.)Зручний в’їзд для візочків: + (можна вільно заїхати).

Кав’ярня «Glory Cafe»

Адреса: пл. Міцкевича, 1.

Дитяче меню: – (лише окремі страви для діток).Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: +Годувальне крісло:+Зручний в’їзд для візочків: – (у заклад та на будь-яку терасу можуть вільно заїжджати дитячі візочки).

Вегетаріанське кафе «GREEN»

Адреса: вул. Братів Рогатинців, 5.

Дитяче меню: -Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: – (але є спеціальна зона, де батьки можуть погратися зі своїми дітками).Годувальне крісло: +Зручний в’їзд для візочків: + (без проблем можна заїхати з дитячим візочком).

Італійський ресторан «Tarta Café»

Адреса: вул. Пекарська, 24.

Дитяче меню: – (лише дитяча піца).Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (з іграшками, розмальовками та конструктором).Годувальне крісло: + (2 шт.)Зручний в’їзд для візочків: + (Батьки можуть вільно заїхати з дитячим візочком).

Піцерія «Челентано» на вул. Шухевича, 3

Адреса: вул. Шухевича, 3 (готель «Ibis», 1 поверх).

Дитяче меню: +Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (іграшки, дошка для малювання та телевізор).Годувальне крісло: +Зручний в’їзд для візочків: + (у заклад можна без проблем заїхати з візочком зі сторони готелю, де є пандус).

Ресторан «Валентино»

Адреса: вул. Остапа Нижанківського, 20

Дитяче меню: +Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (з м’якими іграшками, м’якою підлогою та телевізором).Годувальне крісло: + Зручний в’їзд для візочків: + (у заклад можна вільно заїхати з дитячим візочком).

Кав’ярня-пекарня «Білка»

Адреса: пл. Соборна 14

Дитяче меню: -Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: – (але є дитячі столики, дошка для малювання, розмальовки).Годувальне крісло: + (1 шт.)Зручний в’їзд для візочків: + (у кав’ярні-пекарні є багато місця для вільного заїзду дитячих візочків).

Піцерія «Chiao Bella»

Адреса: вул. Саксаганського, 9

Дитяче меню: +Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (дитячий столик, розмальовки, іграшки, телевізор).Годувальне крісло: -Зручний в’їзд для візочків: + (у заклад можна без проблем заїхати з дитячим візочком).

Сімейний ресторан «Love & Lviv»

Адреса: вул. Стрийська, 66.

Дитяче меню: +Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (намет, коник-гойдалка, іграшки, столик, м’які крісла, пазли, кубики).Годувальне крісло: + (1 шт.)Зручний в’їзд для візочків: + (дитячі візочки можуть в’їхати до ресторану без проблем). 

Ресторан «Деліс»

Адреса: вул. Івана Франка, 141

Дитяче меню: +Няня/аніматор: +Дитяча кімната/дитячий куточок: + (телевізор, іграшки).Годувальне крісло: + (1 шт.)Зручний в’їзд для візочків: – (Вхід до закладу з візочками утруднений, бо до ресторану ведуть сходи).

Ресторан «Голодний Микола»

Адреса: вул. Стрийська, 352.

Дитяче меню: +Няня/аніматор: +Дитяча кімната/дитячий куточок: + (іграшки).Годувальне крісло: + (2 шт.)Зручний в’їзд для візочків: + (Візочки заїжджають до закладу без проблем).

Кафе «Сан-Круа»

Адреса: вул. Січових Стрільців, 5

Дитяче меню: -Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (столики для діток).Годувальне крісло: -Зручний в’їзд для візочків: – (З дитячим візочком заїхати у заклад буде проблематично, бо потрібно здолати сім сходинок).

Ресторан-музей «Сім поросят»

Адреса: вул. Степана Бандери, 9.

Дитяче меню: +Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (іграшки, дошка для малювання).Годувальне крісло: +Зручний в’їзд для візочків: + (Можна без проблем заїхати з візочком).

Піцерія-пастерія «Траторія «Сім’я»

Адреса: вул. Щирецька, 36.

Дитяче меню: +Няня/аніматор: +Дитяча кімната/дитячий куточок: + (телевізор, іграшки).Годувальне крісло:Зручний в’їзд для візочків: + (у піцерію-пастерію можна без проблем заїхати з візочком).

Ресторан-корабель «Фортуна»

Адреса: вул. Щирецька, 36б, Ринок «Південний»

Дитяче меню: -Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (лазанка і канати для дітей 10-12 років).Годувальне крісло:Зручний в’їзд для візочків: – (Складно заїжджати батькам з дитячими візочками, бо з усіх боків ресторан оточений хідниками).

Домашня пекарня «Кримська перепічка»

Адреса: просп. Червоної Калини, 62А, ТЦ «Інтер-Сіті»

Дитяче меню: -Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (дошка для малювання, іграшки, розмальовки).Годувальне крісло: + (1 шт.)Зручний в’їзд для візочків: + (у заклад зручно заїхати з дитячими візочками).

Ресторан-піцерія «La Famiglia»

Адреса: вул. Довженка, 2

Дитяче меню: +Няня/аніматор: +Дитяча кімната/дитячий куточок: + (басейн з кульками, батут, столики для дітей).Годувальне крісло: +Зручний в’їзд для візочків: – (заїжджати не надто зручно, бо до входу ведуть дві сходинки).  

Ресторан української кухні «Тартак»

Адреса: вул. Городоцька, 222

Дитяче меню: -Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: + (телевізор, іграшки, гойдалки).Годувальне крісло: + (1 шт.)Зручний в’їзд для візочків: – (складно потрапити в дитячу кімнату, бо вона розташована на другому поверсі). 

Ресторація Бачевських

Адреса: вул. Шевська, 8.

Дитяче меню: +Няня/аніматор: -Дитяча кімната/дитячий куточок: -Годувальне крісло: + (1 шт).Зручний в’їзд для візочків: – (з дитячим візочком можна заїхати без проблем лише на перший поверх закладу, а от на другий уже ні).

Клікніть на позначку на карті, щоб дізнатися детальнішу інформацію

Ірина Ладика, Марія Стахів


Реклама

А поділитися?