36 населених пунктів залишилися без світла на Львівщині

logo
117583_36_naselenih_punktiv_zalishilisja_bez_svi.png


На Львівщині 3-4 серпня внаслідок спрацювання апаратури захисту без електропостачання залишилися 36 населених пунктів. Частині з них вже відновили подачу енергії. В інших ремонтні роботи продовжуються, повідомляє департамент з питань цивільного захисту ЛОДА.

Зокрема, у Миколаївському районі о 16:15 без електропостачання залишились 4 населені пункти ‒ Вербіж, Демня, Дроговижта частково Кагуїв.

У Золочівському районі були знеструмлені 12 сіл ‒ Бібщани, Богутин, Жуків, Загора, Коропець, Кропивна, Нестюки, Підгірʼя, Поморяни, Ремезівці, Торгів, Чижів. О 22:30 електропостачання населених пунктів відновили. Та о 23:10 без світла залишились Жуків та Шпиколоси.

На Перемишлянщині досі без світла села Білка, Вільховець, Великі Глібовичі, Волощино, Вовків, частково Брюховичі. А у Городоцькому районі ‒ Переможне.

У Жидачівському районі с. Демʼянка-Надністрян, Іванівці, Межиріччя, Заріччя, Камʼяне були знеструмлені, та опівночі електрику споживачам подали.

У Пустомитівському районі Звенигород та частково Миколаїв дві години були без світла.

У Буському районі знеструмлені Андріївка, Балучин, Полтва, Русилів о 17:45 ввечері отримали електропостачання.

Також через негоду у Миколаївському районі на Львівщині пошкоджені покрівлі трьох приватних будинків та одного магазину.


Реклама

А поділитися?