46 резервістів Сокирянщини пройдуть місячні збори у ЗСУ

logo
126052_46_rezervistiv_sokirjanwini_projdut_misja.jpeg


Станом на 29 серпня уже направлено на збори 21 місцевого жителя

У вересні проводяться масштабні збори резервістів на території 5 областей. На зборах будуть задіяні 9 бригад, які приймуть до своїх лав понад 8000 резервістів.

Cокирянським військовим комісаріатом в серпні – вересні 2017 року заплановано до відправки на місячні збори резервістів 46 мешканців Сокирянського району та міста Новодністровськ. Для підвищення мотивації громадян до проходження служби у військовому резерві резервіст забезпечується безкоштовно: військовою формою одягу, харчуванням та проживанням у військових частинах, медичним обслуговуванням у закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України. Про це інформує Північно-бессарабський інформаційний портал.

Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата за час перебування у військовій частині, вартість проїзду до військової частини та у зворотному напрямку, а також виплачується грошова винагорода.

Станом на 29 серпня, як повідомив військовий комісар Сокирянщини, майор Олександр Гладкий, уже направлено на збори 21 місцевого жителя, з них 5 офіцерів запасу.

Фото: nordbess-news.cv.ua

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

А поділитися?