​5 липня у Львові стартує Місяць авторських читань

logo
106597_5_lipnja_u_lvovi_startue_misjac_avtorskih.jpeg


Фото ілюстративнеФото ілюстративне

За Місяць авторських читань-2017 відбудеться 62 літературні зустрічі, 450 годин читань. В них братимуть участь 5 міст і 5 країн. Про це повідомляють організатори «Львівському порталу».

У середу, 5 липня, у Львові стартує Місяць авторських читань. Він буде тривати аж до 4 серпня. Локація – мистецьке обєднання «Дзиґа»,що розташоване на вулиці Вірменська, 35. Щодня о 19 годині там виступатимуть українські, польські, чеські та словацькі автори, а о 20.30 – можна буде зустрітись з гостями фестивалю, грузинськими письменниками та письменницями.

Нука Гамбашидзе, кураторка міжнародних проектів у грузинському Будинку письменника коментує майбутню подію і те, що можна очікувати від її авторів:

«Сучасна грузинська література багато говорить і пише про фемінізм, деконструкцію соціальних ролей, особистість та суспільство, травми минулого та колективну пам’ять, а також – про вічні універсалії: любов, бога, сумніви, пристрасть та пошуки самого себе. І автори, що відвідають фестиваль, направду представляють повну палітру сучасної грузинської літератури».

Від інших закордонних авторів також можна буде чекати різносторонності, насиченості. Українська література представить непересічних письменників: Микола Рябчук, Наталка Білоцерківець, Максим Дупешко, Юлія Мусаковська, Олексій Чупа, Анастасія Косодій, Анастасія Левкова, Сергій Осока, Таня Малярчук та Олена Гусейнова.

Місяць авторських читань був заснований ще 18 років назад у Брно. Зараз він охоплює Львів, Вроцлав, Кошице, Остраву та Брно. А з програмою можна ознайомитись на сайті МАЧ.


Реклама

А поділитися?