5 новин про Львів, які ви могли проспати

logo
109294_5_novin_pro_lviv_jaki_vi_mogli_prospati.jpeg


Згадуємо головні та найбільш обговорювані новини вчорашнього дня, які стосуються Львова.

1. У Львівській міськраді впродовж літа обіцяють провести ремонтні роботи у чотирьох театрах. Зокрема, ремонти заплановані у Львівському академічному духовному театрі «Воскресіння», Першому театрі, Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі України та у Львівському академічному театрі імені Леся Курбаса.

Подробиці про ремонтні роботи у театрах читайте ТУТ .

2. У соціальній мережі Facebook запустили флешмоб проти знищення академії сухопутних військ у Львові.

3 .Щоб знайти гроші на вивіз сміття Львівська міськрада буде змушена переглянути видатки на освіту, медицину, культуру та дорожнє господарство. Більше про це читайте ТУТ

4. Контролери в електротранспорті Львова шукають “зайців” за допомогою відеореєстраторів. В трамваях та тролейбусах міста контролери громадської організації “Патріот” шукають “зайців” за допомогою відеореєстраторів. Як учора розповів в коментарі кореспонденту 032.ua речник “Львівелектротрансу” Іван Бондар, контролери вже близько місяця фіксують порушення оплати проїзду в салонах електротранспорту на відеореєстратори. Більше про те, як це працює читайте ТУТ.

5. Через аварійний стан з Монументу Слави можуть демонтувати певну частину бетонних плит. Подробиці читайте ТУТ, а більше новин про життя Львова та області ви знайдете ТУТ.


Реклама

А поділитися?