500 000 грн на ідеї: у Львові триває реєстрація на Міжнародний ІТ-чемпіонат «Золотий байт-2017»

logo


15 листопада в Україні стартував Міжнародний ІТ-чемпіонат «Золотий байт-2017»    –  це конкурс проектів у сфері інформаційних технологій. Учасники – студентська та учнівська молодь, яка прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій.

viber-imageЧемпіонат проходить за підтримки Міністерства освіти та науки України,  також  компаній Microsoft,  InterSystems, Stearling Studio, Wolf.

Участь у  «Золотому  байті»  – безкоштовна для всіх. Брати участь можуть школярі та студенти (будь-яких форм навчання), а також  випускники 2015 року. Вікових обмежень – немає.  Чемпіонат передбачає як особисту, так і командну участь.

Серед номінацій:

-Startup Challenge (конкурс програмних проектів).
-Networking Technologies (номінація для системних адміністраторів).
-Mobile Development (конкурс мобільних додатків).
-Internet of things (конкурс інноваційних проектів).
-Game Design (конкурс зі створення ігор).
-Character Design (конкурс зі створення ігрових персонажів).
-Web Design (конкурс web-проектів).
-Short Movie (конкурс короткометражних фільмів).
-NoSQL Expert (конкурс додатків для роботи з базами даних).
– Junior Competition (конкурс для дітей 10-14 років).

Мета Чемпіонату – стимулювати розвиток  IT-галузі в Україні, підтримати талановиту молодь  і створити  потужну  платформу  для розвитку StartUp-атмосфери в Україні. Чемпіонат надає реальну підтримку творчій молоді та їх проектам, адже учасники отримують пропозиції про роботу від світових компаній, а стартап-проекти — інвестиції і просування від венчурних фондів.

Зареєструватися на участь у конкурсі  можна на сайті.

Довідка

    Проходить Чемпіонат вже 9 рік поспіль. Щорічно участь в ньому бере понад 10 000 осіб  з України, Білорусії, Казахстану, Румунії, Словаччини, Болгарії, Грузії,  Молдови.  

    Організатором «Золотого байту» є Комп’ютерна Академія ШАГ – міжнародний навчальний центр, що спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Наразі Академія представлена  у  15-ти країнах на 4-х континентах світу (Європа, Азія, Північна і Південна Америка).