8-10 липня у Львові відбудеться фестиваль «Eurofanz»

logo


12:05 9 липня 2016 р.

Фото: зі сторінки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради в інтернет-мережі «Facebook»

У футбольному турнірі «Eurofanz -2016» візьмуть участь 21 вболівальницька команда з усієї Європи.

«З 8 до 10 липня у Львові відбудеться вже десятий за ліком, ювілейний традиційний міжнародний фан-фестиваль для футбольних вболівальників різних країн», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Дотепер захід мав назву «Єврофан», а починаючи з 2016 року фан-фестиваль змінює офіційну назву на «Eurofanz». У футбольному турнірі «Eurofanz -2016» візьмуть участь фан-збірні таких країн: Швеція, Фінляндія, Словенія, Ірландія, Білорусь, Грузія, Латвія, а також фан-команди таких клубів «Копенгаген» (Данія), «АІК» (Швеція), «Херенвен», «Феєнорд» (обидві – Нідерланди), «Словацко», «Збройовка» (обидві – Чехія), «Дукла», «Спартак Миява» (обидві – Словаччина), «Динамо Бухарест» (Румунія), «Динамо Тбілісі» (Грузія), «Динамо Мінськ» (Білорусь), «Зімбру» (Молдова), плюс дві команди від України – «Карпати» та фан-збірна України. Разом – 21 вболівальницька команда з усієї Європи.

Під час турніру відбудеться благодійна акція «Фанати Європи – львівським дітям». Делегації вболівальників привезуть до Львова гуманітарну допомогу у дитячі лікарні та інтернати. Фан-фестиваль «Eurofanz -2016» стане наймасштабнішим заходом подібного типу у всій Європі».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...