8 головних новин про Львів за цей тиждень, які ви могли проспати

logo
120521_8_golovnih_novin_pro_lviv_za_cej_tizhden_.jpeg


У Львові невідомі завадили провести слухання проекту Статуту територіальної громади міста

 10 серпня у Львові розпочалося обговорення проекту Статуту територіальної громади міста, але тривало воно недовго.

У приміщення увійшли невідомі люди, які зірвали обговорення,  не дозволивши навіть укласти порядок денний.

Реконструкція стадіону “Юність” обійдеться місту у понад 18 млн гривень

На початку року у Львові стартувала реконструкція стадіону “Юність” вартість якої становить понад 18 млн гривень. Ми поспілкувалися із директором департаменту розвитку Львівської міськради Наталією і розпитали, як триває реконструкція. Виявилось, що зараз на стадіоні проводять капітальний ремонт правої трибуни і там з’являться нові гардеробні і душові. Усі роботи із реконструкції планують закінчити до кінця цього року.

У Рясному відкрили Центр надання адміністративних послуг

Цього тижня для жителів Рясного відкрили Центр надання адміністративних послуг. Тепер відвідувачі ЦНАПу можуть отримати в офісі, що на вулиці Шевченка, 374  весь комплекс послуг, починаючи з реєстрації місця проживання і до запису на прийом до посадовців.

Уже незабаром у львівському електротранспорті можуть запровадити триденні проїзні квитки для туристів

Львівелектротранс подав на розгляд у міськраду пропозицію створили спеціальні триденні проїзні карти для туристів. Якщо виконавчий комітет її затвердить, то такі картки буде впроваджено. 

За попередніми розрахунками, вартість триденних проїзних карток для туристів становитиме 40 гривень.

У Львові урочисто відновили роботу Почесного консульства Королівства Нідерландів

Цього тижня на вулиці Винниченка у Львові урочисто відкрили Почесне консульство Королівства Нідерландів. Планується, що консульство працюватиме над промоцією співпраці між королівством Нідерландів і Західною Україною і найбільшу увагу приділятиме питанням  інвестиційної торговельної співпраці.

У міськради виник конфлікт із компанією «Ірокс»

У Львівській міськраді повідомили, що компанія  “Ірокс”, незаконно будує житлові споруди на вул. Антонича-Майданній, Шевченка, 418 та на вул. Тернопільській, 42. Втім, у самій компанії це заперечують. Детальніше про цей конфлікт читайте ТУТ, а більше новин про життя Львова та області, ви знайдете ось ТУТ.


Реклама

А поділитися?