А діти в нас — розумні!

logo
107380_a_diti_v_nas_rozumni.jpeg


05.07.2017 00:10

А діти в нас -- розумні!

Цього року на Львівщині побільшало учасників ЗНО, що дістали найвищі оцінки

Максимальний бал — 200 — в області поставили за 47 робіт. Деякі абітурієнти раділи максимальним оцінкам двічі. Результати учасників ЗНО із Львівщини — серед найкращих в Україні. Лише у столиці більше 200-бальників, ніж у нас. Однак там і абітурієнтів набагато більше.

“Загалом 42 випускники області здобули найвищий результат, — розповідає Лариса Середяк, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. — На Львівщині маємо 16% 200-бальників у загальній кількості в Україні. Торік їх було 14% — лише 35. У 2016-му по 200 балів з двох предметів набрала лише одна учасниця ЗНО — випускниця Бориславської

гімназії, а цього року таких в області маємо аж п’ятеро”.

Зокрема, максимальну кількість балів за дві написані роботи набрали три випускники Львівського фізико-математичного ліцею, випускник Львівського НВК ім. Стуса та учениця Яворівської гімназії. Максимальні 200 балів на ЗНО з української мови та літератури — лише у чотирьох учасників в Україні. Одна з них — випускниця Львівської гімназії “Престиж”.

“Серед 200-бальників є діти з сільських шкіл, є з районів. Це не тільки випускники гімназій і ліцеїв”, — уточнила директорка департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій.

Торік лише 37 учасників ЗНО із Львівщини набрали по 200 балів за результатами тестування з восьми предметів. З української  мови і літератури така кількість балів була в 11 учасників зовнішнього незалежного оцінювання, а з математики — в одного.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?