Активісти «Автономного опору» звинувачують поліцейських у бездіяльності

logo
37416_aktivisti_avtonomnogo_oporu_zvinuvachujut.jpeg


Активісти «Автономного опору» звинуватили поліцейських у бездіяльності під час вчорашніх сутичок на вул. Залізничній. За словами активістки «Автономного опору» Ярини Волошин, праворадикали, які намагались потрапити у приміщенні соціального центру «Цитадель», де розташований зал активістів, порушили чотири статті законодавства України, однак поліція нікого не затримала.

«Ми підозрювали, що після скасування маршу судом можливий напад на наше приміщення на вул. Залізничній. Ці підозри підтвердились, коли на місці віче, біля пам’ятника Шептицькому, зібралось десь 300 праворадикалів. Там також було 5 автобусів нацгвардії, поліція. Коли потім частина цих людей пішли колоною у сторону вокзалу, поблизу якого розташований наш зал, не важко було здогадатись для чого вони це роблять», – сказала Ярина Волошин під час прес-конференції 7 листопада.

За словами активістки, патрульна поліція не затримала жодного нападника. Цю інформацію ZAXID.NET також підтвердили у прес-службі поліції. Додамо, що на місці було 10 екіпажів патрульної поліції.

«Ми подаватимемо скаргу щодо бездіяльності поліції, а також апеляцію на рішення суду. Праворадикали, зокрема  київська організація «С14», яка не приховує своєї причетності до сутичок, а також «Правий сектор» та «Азов» порушили чотири статті кримінального кодексу: 296 – хуліганство, 294 – грубе порушення громадського порядку, 125 – погроза вбивством, 161 – порушення прав людини на основі їхніх політичних переконань», – додала Ярина Волошин.

ZAXID.NET чекає на коментар ГУ НП у Львівській області щодо вчорашніх сутичок на вул. Залізничній. 

Нагадаємо, що у суботу, 5 листопада, Окружний адміністративний суд частково задовольнив позов виконавчого комітету Львівської міськради і заборонив вуличний марш активістів ГО «Автономний опір Львів».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...