Активісти пікетують російський VS Bank у Львові

logo
77982_aktivisti_piketujut_rosijskij_vs_bank_u_l.jpeg


Відділення VS Bank на вул. Грабовського, 11 у Львові пікетують. Більше 40 учасників прийшли до банку з невеличкою труною, загорнутою у російський прапор. Її поставили під входом в банк. Також пікетульники обмотали ланцюгом вхід і перила установи. Приміщення обклеїли наліпками «Несеш гроші в російський банк – фінансуєш тероризм».

Активісти кричали гасла «Путін геть зі Львова!», «Чемодан-вокзал-Росія», «Ваш бос ― кривавий Путін» та поклали похоронні вінки та пакет з кров’ю.

Після цього вони запалили димові шашки червоного кольору.

Учасники акції називають себе активним студентством, без приналежності до конкретних організацій, а цю подію ― виключно мирною акцією.

«Мета ― доведення до українського суспільства, що крім загальновідомих брендів в центрі галицької столиці є офіс VS Bank-у, який є дочірньою структурою Сбербанку Росії. Сбербанк продався, бо зрозумів, що пора втікати з українського ринку, а VS Bank ще цього не розуміє. Ми хочемо пояснити суспільству, що в цьому випадку російський бізнес виступає співучасником війни в Україні. Працівники, хоч і не винні, але долучаються до цього злочину», ― розповів співорганізатор акції Святослав Островський.

Учасники пікету пообіцяли клопотати до всіх державних органів, щоб санкції, які були введені Нацбанком України, більше посилювалися і дійшло до того, щоб повністю зупинити діяльність російського бізнесу на території України.

За подією спостерігали охорона банку, поліція, спецпризначенці.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...