Активісти просять львів’ян підтримати створення у Львові природного заказника

logo


Лічені дні залишились до завершення голосування під електронною петицією «Про необхідність створення ландшафтного заказника «Торфовище Білогорща»» на сайті Львівської міської ради http://e-dem.in.ua/lviv/Petition/View/799. До омріяних 500 голосів бракує ще кілька десятків.

Місцеві активісти, що проживають на Білогорщі, просять львів’ян підтримати петицію та наводять аргументи користі створення Заказника для усіх львів’ян. По-перше, тут ростуть квіти та живуть тварини, які занесені у Червону книгу або охороняються міжнародними конвенціями. Відтак, це місце є цікавим для екскурсій та прогулянок. По-друге, потічки Торфовища цінні для життя міста. Створення Заказника дозволить передбачити кошти на їх збереження та очищення. По-третє,  Торфовище виконує важливу санітарну роль для міста, адже торф вбирає шкідливі речовини. Окрім цього, для прилеглих масивів – Білогорща, Левандівка, Рясне – Заказник виступає захисним буфером від шкідливих викидів, що продукує залізничне Депо та асфальтний завод.

Створення Заказника уже схвалило Міністерства екології. Сьогодні необхідними процедурними питаннями – погодження меж, план ревіталізації території – вирішує департамент екології області спільно з науковцями, що готували обґрунтування на створення Заказника.

Петиція є голосом народу, що стимулює владу вирішувати питання, не відкладаючи у «довгий ящик».

Як показала практика, робота сервісу потребує удосконалення. Необхідні пропозиції активісти надіслали у відділ партнерства Львівської міської ради. Голосування відбувається через ідентифікацію по банківській карточці (ПУМБ, CONCORD, Банк Південний, Ощадбанк, Приватбанк, А-Банк) та реєстрацію.

Як голосувати?

1. Тиснемо “Підписати петицію”. http://e-dem.in.ua/lviv/Petition/View/799

2. Заходимо в банк ID. Вибираємо свій банк. Якщо це Приват24 – входимо через пароль доступу, вводимо рахунок, отримуємо на мобільний телефон смс з кодом, вводимо його.

3. Далі відкриється сторінка, де необхідно ввести свою електронну пошту та підтвердити свою ідентифікацію. Придумати та ввести свій пароль входу у кабінет електронних петицій, продублювати його ще раз.

4. Натиснути “Підтримати петицію”, перевірити себе у списку тих, хто проголосував.

Любительське відео на підтримку створення Заказника.