Активісти вимагають від депутатів заборонити виступи проросійських артистів у Львові

logo
38134_aktivisti_vimagajut_vid_deputativ_zaboron.jpeg


Низка громадських організацій організацій вимагають від влади нашого міста заборонити виступи проросійських артистів у Львові.

Про це під час сьогоднішнього пленарного засідання міськради Львова заявив активіст та керівник молодіжної організації “Сокіл”, Богдан Федун.

“Складається враження, що ви, шановні депутати, дбаєте лише про власні інтереси і забуваєте про львів’ян. Ви саботуєте ухвалу про заборону проведення концертів представниками українського та іноземного шоу-бізнесу, які підтримають російську агресію в Україні. Будь ласка, допрацюйте цю ухвалу, не змушуйте нас робити певні дії самотужки”, – зазначив пан Богдан. 

Нагадаємо, що у квітні цього року депутати міської ради Львова прийняли ухвалу за заборону виступів у Льввоі артистам, які підтримують агресію Росії та пропагують сепаратизм. 

Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, нещодавно у Львові скасували концерт Потапа і Насті Каменських.  А ще раніше активісти зірвали у нашому місті виступ співака Максима Барських. 

Читайте також на нашому сайті: Олег Радик: комісію культури, молодіжної політики та спорту Львівської міськради можна ліквідувати як імпотентну.

А поділитися?Вам має сподобатись...