Активісти виступають проти продажу дитячого санаторію в елітному районі Львова

logo
141500_aktivisti_vistupajut_proti_prodazhu_ditja.png


Андрій Пшик висловив свою різку позицію, як голова ГО «Центр соціального захисту населення», проти запропонованої ідеї, аргументувавши це тим, що не можна продавати заклади, призначені для дітей, а також що за попередніми прогнозами, приміщення продадуть за безцінь, тож більш логічно було би здавати його в оренду.

«В місті існує величезна проблема з дитячими садками, а в області є проблема з організації якісного безкоштовного відпочинку для дітей, також важлим є організація закладів реабілітації для учасників АТО, тому мабуть просто змінити призначення закладу, якщо він не є ефективний», – запропонував активіст.

Разом із тим, у Львівській обласній раді пропонують приєднати Дитячий кардіоревматологічний санаторій до обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ».

«Він створювався для подолання епідемії дитячого кардіоревматизму. На сьогодні цього результату досягнуто. На Львівщині загальна захворюваність зменшилась у 2016 порівняно з 2005 роком на 11,4% (у тому числі: гостра ревматична гарячка та хронічні ревматичні хвороби серця на 96%)», – повідомили у прес-службі облради.

Представники влади запевняють, що внаслідок реорганізації закладу, його працівників переведуть в «Охматдит», а майно, яке перебуває на балансі санаторію, пропонується виставити на продаж шляхом аукціону.

Виручені кошти хочуть скерувати на потреби галузі охорони здоров’я Львівщини, зокрема, йдеться про фінансування реанімаційного відділення в «Охматдиті» та розробку проекту спорудження сучасного дитячого онкоцентру.

Читайте також:

ЛМР програла суд по «Сільмашу», але готує апеляцію. Подробиці.

Реставрацію куполу в пологовому відділенні на Раппопорта завершать до кінця 2017 року.

Суд у Львові заборонив діяльність АС “Двірцева”.


А поділитися?Вам має сподобатись...