Alfa Jazz Fest змінив назву на Leopolis Jazz Fest

logo
112063_alfa_jazz_fest_zminiv_nazvu_na_leopolis_j.jpeg


У вівторок, 18 липня, стало відомо, що львівський джазовий фестиваль змінив назву з Alfa Jazz Fest на Leopolis. Про це організатори повідомили на офіційній Facebook-сторінці заходу.

Про те, що цього року фестиваль змінить назву, раніше заявляла його виконавча директорка Наталія Горбачевська. Також з 2018 року «Альфа-Банк» більше не буде основним спонсором фестивалю.

Наступного року Leopolis Jazz Fest триватиме 5 днів і відбуватиметься з 27 червня по 1 липня.

Нагадаємо, що починаючи з 2014 року Alfa Jazz Fest неодноразово критикували активісти Економічного бойкотного руху за те, що їхнім титульним спонсором є банк з російським капіталом. Активісти неодноразово намагались зашкодити проведенню фестивалю.

За час фестивалю Львів відвідує близько 40 тисяч туристів. Свого часу ZAXID.NET проводив дослідження впливу Alfa Jazz Fest на економіку Львова: попри збитковість самого фестивалю, за чотири дні відвідувачі Alfa Jazz Fest залишають у Львові близько 5 млн євро.

Перший фестиваль Alfa Jazz Fest відбувся у Львові у 2011 році. Всі ці роки «Альфа-Банк» покривав до 80% його витрат. Alfa Jazz Fest вважається одним із найбільших джазових фестивалів Європи, регулярно збираючи на своїй сцені найвідоміших джазових зірок.


Реклама

А поділитися?