Анонс: «Український реквієм» пам’яті жертв комуністичного режиму поєднав музикантів Львова і Луганська

logo
39935_anons_ukrajinskij_rekviem_pam_jati_zhertv.jpeg


Заслужена академічна капела України “Трембіта” (Львів) та Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії (Сєвєредонецьк) представлять «Український Реквієм» для солістів, хору, оркестру та органу, присвяченого Голодоморам, депортаціям та репресіям у ХХ столітті.

Концерти, які відбудуться 21-24 листопада у Львові, Ужгороді та Тернополі, проходять у рамках проекту “Схід і Захід – змінимо країну разом”, ініційованому головою Луганської ОДА Юрієм Гарбузом за підтримки Львівських обласних ради та адміністрації.

Перше виконання твору відбулося 5 жовтня 2008 року в Національному будинку органної та камерної музики України у Києві. Автори реквієму: композитор Олександр Козаренко, поетичний текст Назар Федорак.

«Над створенням такого твору, що складається із дванадцяти частин і поєднує західноєвропейські традиції із золотими пластами українського фольклору, пішло понад три роки напруженої праці композитора і понад п’ять років цілого підготовчого творчого процесу», – розповів автор ідеї та втілення «Українського реквієму» Михайло Перун, директор Фундації “Андрей”.

Дата і місце виконання:

21 листопада, Львів, Будинок органної та камерної музики, початок о 18.00 год.
23 листопада, Ужгород, Закарпатська обласна філармонія, початок о 18.30.
24 листопада, Тернопіль, Палац культури “Березіль”, початок о 17.00.
Система Orphus


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...