«Автономи» звинувачують у вчорашніх сутичках поліцію

logo
37398_avtonomi_zvinuvachujut_u_vchorashnih_suti.jpeg


Представники організації «Автономний опір» вважають, що вчорашні сутички біля приміщення, яке орендують активісти, – результат бездіяльності правоохоронців. Про це під час прес-конференції заявила представник ГО «Автономний опір» Ярина Волошин, передає кореспондент Львівського порталу.

11

За її словами, правоохоронці не реагували на учорашні сутички.

«Саме бездіяльність поліції призвела до тих подій, які відбувалися учора…Поліція учора не затримала жодного нападника…Вони (представники «правих» організацій – ред.) прийшли зі зброєю до нашого спортивного клубу, і 10 екіпажів патрульної поліції нікого не затримали. Це дуже показово, бо під час суду доказами були лист від начальника управління карного розшуку кримінальної поліції Сергія Богданова, він написав, що 6 листопада кілька сотень людей в спортивному одязі будуть іти містом, у них, ймовірно, буде при собі зброя,і тому він просив заборонити заходи. Втім ці люди спокійно пройшли від пам’ятника Шептицькому до вул. Залізничної, і ні 5 автобусів Нацгвардії не зреагували, ні весь особовий склад поліції…Винуватцями цієї події є саме львівська поліція, а, зокрема, її керівний склад», – зазначила активістка.

Водночас активістка ГО «Народна дія» Олеся Дацко зазначила, що і на їхню організацію, що займається незаконними забудовами,  час від часу тиснуть «праві» сили.

«Я вбачаю у вчорашній ситуації  повну імпотенцію нашої поліції, нашого суду, які просто  перекреслили права людини. Знаючи про те, що люди прийшли, була стрілянина, були вибухи, жодної особи не затримано. Чи треба пояснювати, що це була змова? Я би це так класифікувала… Коли хтось вчинив злочин, а працівники правоохоронного органу, якого робота є запобігати вчиненню такого злочину, що вони роблять? Вони кажуть: «Вибачте, все нормально», – каже О. Дацко.

Зазначимо, що організація «Автономний опір» планує наступного року подавати заявку на проведення «Маршу волі» у Львові. Чи буде подібна акція цього року, «автономи» наразі не можуть сказати. Також активісти збираються подавати заяву до суду про бездіяльність Нацполіції.


Реклама

А поділитися?