Awesome Lviv. У Львові презентували сучасний англомовний путівник містом

logo
39490_awesome_lviv_u_lvovi_prezentuvali_suchasn.jpeg


Видавництво Основи видало сучасний та іронічний путівник Львовом – Awesome Lviv.

Awesome Lviv – це вже третє англомовне видання Основ, орієнтоване на туристів і всіх, хто шукає пізнавальну інформацію про Україну англійською мовою. Раніше видавництво випустило книги Awesome Ukraine та Awesome Kyiv.

На презентації книги у Львові директор Основ Дана Павличко зазначила, що тексти важливо писати з гумором та іронією. Видавець упевнена в тому, що, коли іноземці гортатимуть сторінки Awesome Lviv, вони неодмінно захочуть відвідати західну столицю України.

Директор Основ Дана Павлычко, автор Анна Копылова и руководитель отдела промоции Львова Марта ИванишинДиректор Основ Дана Павличко, арт-директор видавництва Ганна Копилова та керівник відділу промоції Львова Марта Іванишин

Складанням путівника займалися самі львів’яни. Саме вони, як ніхто інший, змогли визначити найцікавіші історичні факти про рідне місто й підібрати ненудні локації Львова. Увазі читачів, наприклад, пропонують львівський Голубиний ринок – атмосферне місце, про яке знають далеко не всі.

Книга открывает читателям много новогоКнига відкриває читачам багато нового

Відомий львівський ресторатор Марк Зархін, у закладі якого й проходила презентація книжкової новинки (Ресторація Бачевських), назвав Awesome Lviv «першим несовковим путівником Львовом». А керівник відділу промоції міста Марта Іванишин зазначила, що книга підтверджує той факт, що Львів – це тренд.

На сторінках Awesome Lviv ви знайдете цікаві факти з історії міста, інформацію про відомих і талановитих жителів, культуру, мистецтво, літературу. спорт, традиції Львова, про затишні ресторани та улюблену вуличну їжу львів’ян.

Awesome Lviv увлекает с первой страницыAwesome Lviv захоплює з першої сторінки

На цьому робота над серією путівників не закінчується. Далі у планах видавців книги про Одесу, Дніпро та Харків.

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...