Бадмінтоністи Львівщини повернулися з міжнародного юніорського турніру Ukraine Junior International 2016

В м. Дніпрі з 14 до 17 вересня 2016 року відбувся міжнародний юніорський турнір з бадмінтону Ukraine Junior International 2016.

Крім українських спортсменів в змаганнях брали участь спортсмени з Молдови, Чехії і Казахстану. Львівську область представляли Роман Алтунян та Олександр Чакалов.

Результати львівських спортсменів: Роман Алтунян виборов в одиночній категорії – 9 місце, а в парній категорії разом з Олександром Чакаловим, програвши за вихід у фінал з трьох партій проти спортсменів з Харкова Гліба Бекетова і Михайла Махновського з рахунком 21:19; 14:21; 21:18, вибороли 3 місце.

Також Олександр Чакалов в змішаній парі разом з Євгенією Паксютовою за вихід у півфінал програли парі з Молдови Володимиру Лядавському та Владі Гинзі з рахунком 21:19; 21:18, посіли 5 місце.

Чемпіонами цих представницьких змагань стали: в одиночній категорії – Данило Боснюк (Дніпро) і Марина Ільїнська (Харків); в парних категоріях перемогли Іван Мединський – Кирило Щур (Харків), Анастасія Прозорова – Валерія Рудакова (Харків), Данило Боснюк – Марина Ільїнська (Дніпро, Харків).

Вітаємо спортсменів та тренерів Гречанюк О.О. та Каратника І.В. з бронзовими медалями міжнародного турнірі з бадмінтону!