Банкова «приручила» Садового для зниження градусу політичних пристрастей – ЗМІ

logo


СадовийБанкова дуже вдало використовує Садового та його партію

Опозиція вдало спекулює на темі зростання тарифів. «Радикальна партія» та «Батьківщина» розкручують істерію, блокуючи парламент та закликаючи людей не платити комуналку.

Несподівано від них відокремилась «Самопоміч», якій теж можна було би піаритись на цій же темі, пише depo.ua. Проблема в тому, що мер великого міста не може ворогувати з центральною владою. Тому Банкова дуже вдало використовує Садового та його партію як «третю силу» на протиставленні Тимошенко та Ляшку.

Садовому доводиться домовлятися з Банковою. Загалом Садовий-мер і одночасно лідер партії – це глобальна проблема для самостійного проекту, а також для його президентських амбіцій. Адже заради президентства Садовому треба їхати зі Львова, переходячи в жорстку опозицію. Звісно, що є ризик не стати президентом і втратити Львів. Садовий, схоже, ризикувати не хоче.

У результаті Банкова отримує ручну силу, у якій лідер – залежний мер Львова, а у Києві рівнозначної фігури нема. В такій ролі Садовий ніколи не вистрілить, а його реноме реформатора регулярно паплюжитимуть ті ж переповнені сміттєзвалища.

Враховуючи, що «Самопоміч» сидітиме на гачку Банкової ще довго, цей ресурс можна використовувати на повну, – резюмує автор матеріалу.

Читайте: Як Садовий заробляє на техногенній катастрофі в Грибовичах

Залишити коментар

А поділитися?Вам має сподобатись...