Батьки добились справедливості, шкільний клас відремонтовано з бюджету

logo


dzerela truskУ трускавецькій ЗСШ №3 виникла конфліктна ситуація між батьками та педагогами. Батьки першачків відмовилися здавати гроші на капітальний ремонт класу, у якому мали вчитися їхні діти. Надане керівництвом школи приміщення (кабінет 211) було у жахливому стані: вицвілі стіни, старі меблі, грибок у кутку біля умивальника. Найбільше шокувало те, що у такому класі до того вчилися учні!

Трускавчани забили на сполох  –  в інших школах міста під час літніх канікул, аби забезпечити своїм дітям комфортне перебування у класах, батьки самотужки беруться за ремонти. І якщо у минулі роки таке рішення було вимушеним з огляду на брак бюджетних коштів, то нині небажання міської влади фінансувати ремонти класів батьки вважали абсолютно необґрунтованим. І вимагали у керівництва школи та міста виконати покладені на них обов’язки – забезпечити належні умови для навчання дітей. Про це повідомляють Джерела Трускавця

Проте одразу досягти результату не вдалося. Заступник міського голови Олексій Балицький оперував тим, що ніколи раніше з бюджету міста фінанси на ремонти класів не виділялися, тому не варто руйнувати цю «традицію». А трускавецький мер розповів, що торік доклався до ремонту класу, у якому навчається донька, здавши 500 грн., сам. 

Дякуючи зверненням представників класу Марії Єлащук та Ольги Хейфец у профільні структури ситуація набула резонансу в регіоні й стала предметом дослідження  «Великих перемовини» на Першому Західному каналі. В ефірі програми у присутності керівника департаменту освіти та науки ЛОДА Любомири Мандзій та голови «Батьківської ради Львівщини» Олени Пономаревої завідувач трускавецького відділу освіти Орест Лобик під тиском присутніх запевнив, що він подав запит для виділення коштів з бюджету для капітального ремонту класу.

Після такої публічної заяви рішенням сесії збільшили фінансування поточних ремонтів у школі №3, першокласникам, чиї батьки вимагали належних умов навчання, надали відремонтоване приміщення, а у непридатному для навчання класі розпочали реконструкцію.