Батьки заступника прокурора Львівщини мають два котеджі та понад 4 гектари землі (ФОТО)

logo
batki_zastupnika_prokurora_lvivwini_majut_dva_kotedzhi_ta_ponad_4_gektari_zemli_foto.jpg


Новопризначений заступник прокурора Львівської області Галина Борейко, має у власності лише будинок площею 98 квадратних метрів та десятирічний Mercedes-Benz C200.

Про це повідомляють Декларації.

Проте, зазначає видання, батьки Галини Борейко мають значно більше майна.

Згідно з реєстром нерухомості, її мати Ганна Борейко у 2014 році отримала у подарунок 0,05 га землі та будинок площею 229,4 кв. м у селищі Брюховичі поблизу Львова.

Борейко2Цей будинок у Брюховичах подарували матері прокурора у 2014 році

Борейко3

Її матері також належить будинок площею 165,4 кв. м у Львові, на вулиці Брюховицькій. Як вказано у реєстрі, нерухомість вкладається з п‘яти житлових кімнат та кухні.

Батько Галини Борейко Дмитро у 2010 році став власником дорогої нерухомості, також в Брюховичах.

Будинок площею 629,4 кв. м на вул. Лікарській в цьому селищі тепер належить Наталії Пісній, доньці Василя Пісного, заступника начальника управління “К” Служби безпеки України.

Як відомо, екс-дружина Василя Пісного Ольга Костик є тіткою заступника прокурора Львівської області Галини Борейко.Борейко4

Будинок в Брюховичах, власником якого був батько Галини Борейко (прінт-скрін з відео програми “Наші гроші”)

Борейко5

Батьки Галини Борейко також мають земельні ділянки. Так, її батько володіє понад 2,2 га землі у Яворівському районі, які передав в оренду, а мати у 2015 році отримала свідоцтва на право власності на 1,259 га та 0,93 га у Тернопільській області.

Ганна та Дмитро Борейко зареєструвалися приватними підприємцями в один день — 27 січня 2010 року з одним єдиним видом діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Через тиждень після реєстрації підприємцями вони стали власниками нежитлових приміщень першого поверху загальною площею 206,5 кв. м на вул. Городоцькій, 135.

Відомо, що Дмитро Борейко є керівником та засновником двох релігійних громад УПЦ Київського патріархату — у селах Воля-Добростанська та Добростани/Біла Гора Яворівського району.Борейко6

Нагадаємо, у липні 2015 року Галина Борейко брала участь у конкурсі на посаду керівника Львівської місцевої прокуратури №2, юрисдикція якої розповсюджується на Залізничний та Шевченківський райони, проте провалила конкурс.

Серед 30 кандидатів вона посіла 22 місце, набравши лише 98,33 бали, з яких 75 балів за знання законодавства та 23,33 бали за “загальні здібності”.

Для порівняння, найвищий результат становив 169 балів, з яких 99 балів за знання законодавства та 70 – “загальні здібності”.

Це не завадило Генпрокуророві призначити її 24 червня цього року заступником прокурора Львівської області.

Всього


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...