Батько, дитину якого залікували до смерті, звернувся до Порошенка

logo
111907_batko_ditinu_jakogo_zalikuvali_do_smerti_.jpeg


Фото 12-річного РоманаФото 12-річного Романа27 червня 2017 року 12-річний Роман Кулак помер у Львівській дитячій лікарні “ОХМАТДТ”. Лікарі боролись за його життя декілька днів, але другу операцію хлопчик не пережив. У смерті сина батьки вважають винними лікарів Жидачівської центральної лікарні, де дитині декілька разів встановлювати неправильний діагноз та лікували від неіснуючих недуг, що в підсумку призвело до погіршення стану здоров’я.

За словами батька, Володимира Кулака, хлопчику стало погано 20 червня. Роман відчував сильний біль в животі, німіли ліва рука та нога. Його тітка викликала додому швидку медичну допомогу.

У Центральній лікарні міста Жидачева в дитини діагностували тепловий удар. Після декількох спроб лікування теплого удару, лікарі змінили діагноз на “харчове отруєння” та прописали лікування для цього. Тітку Романа лікарі запевнили, що дитині варто заспокоїтись, а серед препаратів прописали валер’янку та заспокійливе.

Лише згодом з’ясувалось, що насправді у хлопця була кишкова непрохідність. Як розповідає батько, в дитини був твердий живіт, затримка газів, підвищений тиск та інші прояви цієї хвороби.

Володимир додає, що дитині ставили й інші діагнози. Наступного дня, після 12 годин перебування у Жидачеві, біль не проходив і хлопця відправили до Львова.

У приймальні “ОХМАТДИТУ” лікарка була вражена станом дитини. Там розпочали негайну операцію.

24 червня хлопчик трохи реагував на слова матері, намагався підніматись з ліжка тощо. Його стан на деякий покращився, однак через два дні дитина померла. Судмедексперти підтвердили діагноз, що смерть настала саме через заворот тонкої кишки.

Вбитий горем батько не міг повірити у те, що сталось, однак хоче вберегти інших пацієнтів від непрофесійних лікарів. Він почав збирати документи по всій історії хвороби свого сина.

Як зауважив він, дитині давали зовсім протипоказані препарати, які лише погіршували ситуацію: “З них – три “Церукал”, “Платифілін”, гліцеринові свічки для дорослих – заборонені при кишковій непрохідності. “Фамотидин” протипоказаний дітям, як і гліцеринові свічки. Цими препаратами вони ще більше ускладнили стан здоров`я сина”.

Сьогодні чоловік з відповідними листами звернувся у Прокуратуру Львівщини, в Департамент здоров’я Львівської обласної ради. Також вчора Володимиру вдалось розповісти про випадок Президенту України, який перебував у Тернополі з робочим візитом.

“Мого сина вже не повернути, навіть якщо згідно з рішенням суду “медиків” Жидачівської районної лікарні розстріляють, – каже згорьований чоловік. – Мені важливо, щоб отакі горе-лікарі, дилетанти більше не мали шансів когось калічити та вбивати. Україні потрібна негайна реформа медицини! За виключенням окремих фахівців, теперішній її варіант вбиває людей”.

7-класник Роман був досить обдарованою дитиною У віці 12-ти років він вже починав опановувати ази відеомонтажу. Неодноразово отримував нагороди за участі у різних змаганнях та за відмінні успіхи у навчанні. Батько переконаний, що його дитина обов’язково б досягла високих успіхів у житті…Тому він хоче вберегти інших від халатності такого персоналу.

Джерело: Варта

А поділитися?Вам має сподобатись...