Бердичівські футболісти взяли участь у турнірі пам’яті Едварда Козинкевича у Львові

Нещодавно у Львові завершився вже традиційний, дев`ятнадцятий за ліком, юнацький футбольний турнір серед команд 2005-2006 років народження, присвячений пам’яті одного з найталановитіших голеадорів львівського футболу Едварда Козинкевича (23.05.1949-15.11.1994). Саме нападник львівських «Карпат» був єдиним представником з міста Лева у складі збірної СРСР, що стала срібним призером чемпіонату Європи 1972 року.

До Львова прибули 20 команд з Івано-Франківської, Одеської, Київської, Тернопільської, Рівненської, Житомирської, Черкаської, Хмельницької та Львівської областей. Житомирську область на цьому турнірі представляли футболісти ДЮСШ Бердичева 2005 року народження (тренер – Ігор Шумило) та ДЮСШ Житомира 2006 року народження.

Молоко

Бердичівляни потрапили до групи 4, де їх суперниками були команди ФК «Львів» – Б, ДЮСШ-1 Хмельницький, СДЮШОР-4 Львів та «Рух» (Винники Львівської області).

У першій грі турніру бердичівські футболісти перемогли своїх суперників з команди СДЮШОР-4 з рахунком 3-0, у другому матчі наші земляки поступилися з рахунком 0-6 майбутнім переможцям турніру – команді «Рух» з Винників. У третьому матчі бердичівляни перемогли команду ДЮСШ-1 з Хмельницького з рахунком 2-0, а в останньому поєдинку турніру зіграли в безгольову нічию з командою ФК «Львів»-Б. Зайнявши друге місце у групі, футболісти ДЮСШ Бердичева вийшли до чвертьфіналу.

У чвертьфіналі бердичівські футболісти поступилися основній команді ФК «Львів» – А з рахунком 0-3. А у матчі за 5-8 місце бердичівляни перемогли ФК «Черкаси» 1-0 та зайняли п’яте місце у турнірі.

Команда була нагороджена Кубком за участь у змаганнях. Тренер та команда дякують за допомогу та підтримку ДЮСШ Бердичева (директор – Олександр Подгорчук), а також батькам юних футболістів.