Біля Львова через перевантаженість садочку 9 дітлахів потрапили до лікарні

logo
78047_bilja_lvova_cherez_perevantazhenist_sadoc.jpeg


За оперативним повідомленням Львівського обласного центру екстреної медичної  допомоги та медицини катастроф (КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК) від 20.03.2017р. б/н, КЗ ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» від 20.03.2017р.  № 175  серед дітей дошкільного навчального закладу «Казковий світ» с.Зимна Вода Пустомитіівського району Львівської області було зареєстровано 9 випадків групового захворювання з підозрою на гостру кишкову інфекцію. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

При поступленні у всіх дітей відмічався стан середньої важкості.

Госпіталізованим дітям проведено комплекс лікувально–діагностичних міроприємств.

Станом на 24.03.2017 року всіх дітей з дошкільного навчального закладу «Казковий світ» с.Зимна Вода Пустомитівського району було виписано із стаціонару в задовільному стані з заключним діагнозом «Ротавірусний ентерит, середньо важкий перебіг».

Спеціалістами Управління Держпродспоживслужби в Пустомитівському районі   спільно з представниками Пустомитівського РВ, ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» за заявою суб’єкта господарювання 20–21.03.2017 року проведено обстеження ДНЗ «Казковий світ» у с. Зимна Вода, а також сімейних вогнищ інфекції.

Керівнику дошкільного навчального закладу надано рекомендації щодо дотримання дезінфекційного режиму в приміщеннях закладу, особистої гігієни персоналу та правил використання дезінфікуючих засобів при поточній дезінфекції.

Переукомплектованість дошкільного навчального закладу і зокрема ясельної групи та характер виявлених недоліків ймовірно стали причиною поширення та розповсюдження ротавірусної інфекції серед дітей.

Раніше повідомлялось, що у Зимній Воді отруїлись діти.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...