Біля Привокзального ринку автобус травмував літню жінку

logo
119703_bilja_privokzalnogo_rinku_avtobus_travmuv.jpeg


10.08.2017, 17:02

Привокзальный рынок, автобус №32, зажало рукуВ автобусі біля Привокзального ринку літня жінка встромила пальці в двері, які зачинялися. Обставини події зараз встановлює поліція. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в АТП-1, сьогодні біля Привокзального ринку сталося ДТП. Водій маршруту № 32 рушав з місця і, в той момент, коли зачиняв двері, літня жінка встромила пальці в двері. Двері зачинилися і маршрутка потягла жінку.

“Коли водій це побачив, він зупинився, викликав швидку і поліцію. Зараз поліція встановлює причини і винних у ДТП”, – повідомив заступник директора АТП-1 Орест Хамула.

В автобусе у Привокзального рынка пожилая женщина женщина вставила пальцы в закрывающиеся двери. Обстоятельства происшествия тепер устанавливает полиция. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в АТП-1, сегодня у Привокзального рынка произошло ДТП. Водитель маршрутки № 32 трогался с места и в тот момент, когда закрывал дверь, пожилая женщина вставила пальцы в дверь. Двери закрылись, и маршрутка потащила женщину.

“Когда водитель это увидел, он остановился, вызвал скорую и полицию. Сейчас полиция устанавливает причины и виновных в ДТП”, – сообщил заместитель директора АТП-1 Орест Хамула.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...