Біля Жовкви виявили незаконний скотомогильник

logo
111883_bilja_zhovkvi_vijavili_nezakonnij_skotomo.jpeg


На Львівщині неподалік Жовкви поблизу лісового масиву «Заруддя» виявили несанкціонований скотомогильник. Про це у понеділок, 17 липня, на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Жовківської районної ради та громадський інспектор Держекоінспекції у Львівській області Ігор Муравський.

За його інформацією, незаконне захоронення тварин виявили мешканці села Воля-Висоцька. Розташоване воно на території нелегального кар’єру біля філії ДП «Укрветсанзавод». Це приблизно за 5 км до Жовкви. «На місці захоронення продуктів тваринного походження стоїть нестерпний сморід», – написав Ігор Муравський.

Інформацію про скотомогильник ZAXID.NET підтвердив і начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич. «Площа захоронення близько 20-25 соток. Там викинули рештки близько 200 тварин», – сказав Микола Маланич.

Фото Ігоря Муравського

Працівники Держекоіспекції взяли проби води та грунту, а також викликали слідчо-оперативну групу.

«Факт незаконного викидання тваринних рештків задокументовано. Зараз у Жовківському відділі поліції вирішують питання про відкриття кримінального провадження», – повідомила ZAXID.NET речниця ГУ НП у Львівській області Світлана Добровольська.

Нагадаємо, у лютому на території селя Боянець на Жовківщині виявили незаконний скотомогильник площею близько 3 га. Тоді у нелегальному викиді тваринних рештків підозрювали місцевого сільського голову Василя Пограничного, однак наразі не відомо, чи довели його причетність до цього.


Реклама

А поділитися?