Білозір заспівала на військовому полігоні

logo
39805_bilozir_zaspivala_na_vijskovomu_poligoni.jpeg


Під час візиту до Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ народна артистка України Оксана Білозір виступила з концертною програмою перед військовослужбовцями Національної академії сухопутних військ, 184-го Навчального центру, Міжнародного центру миротворчості та безпеки та воїнами ВДВ. Про це Львівському порталу повідомили у медіа-групі Національної академії СВ.

163

Оксана Білозір виконувала нові пісні і всім відомі старі хіти, такі як «Пшеничне перевесло», «Ой, зелене жито», «Лелеки», «Горобина ніч» та багато інших. Усі її виступи гаряче сприймались залом. Під час концерту співачка активно залучала глядачів: підходила до них, співала з військовими в дуеті та навіть танцювала з ними. Виконавиці вдалось створити неповторну атмосферу свята та єдності з вдячними слухачами.

Як зазначила артистка, їй було надзвичайно приємно виступати перед військовою аудиторією, яка знає її пісні та активно підспівує.

164

В свою чергу, заступник командира МЦМБ по роботі з особовим складом — начальник відділення підполковник підполковник Олександр Репецький від імені командування подякував Оксані Білозір за прекрасний концерт та позитивні емоції, які вона подарувала військовим.

Після завершення концерту усі охочі мали можливість особисто взяти автограф, сфотографуватися та поспілкуватися з артисткою.

Варто додати, що Оксана Білозір також є народним депутатом України.


Реклама

А поділитися?