Благодійна акція “Подаруй мультфільм дитині” порадувала майже 700 глядачів

logo
35686_blagodijna_akcija_podaruj_multfilm_ditini.jpeg


3_1477905774

Днями в рамках реалізації державної політики щодо створення належних умов для інтелектуального та духовного розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, майже 700 дітей, які є вихованцями шкіл-інтернатів, дитячих будинків сімейного типу, притулку для дітей служби у справах дітей та дітей учасників АТО, відвідали благодійний показ мультфільму “Микита Кожум’яка” у кінотеатрах  Львова. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

“Для дітей перед показом мультфільму організували свято з різноманітними конкурсами та естафетами. Крім того, вони одержали смачні подарунки“, – зазначив начальник служби у справах дітей ЛОДА.

4_1477905670_613x459.75_3_0

Зазначимо, упродовж 13-30 жовтня в усіх регіонах України творча група першого українського повнометражного анімаційного фільму “Микита Кожум’яка” проводить благодійну акцію “Подаруй мультфільм дитині”. У цей період кожен відвідувач кінотеатру за бажанням може оплатити один або кілька квитків на спеціальний сеанс показу цього мультфільму для соціально незахищених дітей.

Інформує прес-служба Львівської ОДА


Реклама

А поділитися?