Благодійний проект “Колискові для Олекси”

logo
29967_blagodijnij_proekt_koliskovi_dlja_oleksi.jpeg


В рамках проекту «Колискові для Олекси», у Львові відбудуться благодійні заходи. 11 жовтня о 18.30 в Грушевському сінема джаз (проспект Тараса Шевченка, 28) пройде благодійний аукціон картин, а 24 листопада о 19.00 у театрі імені Марії Заньковецької − благодійний концерт.

«Колискові для Олекси» − унікальний для всієї України музично-театральний відеоарт проект, в основу якого покладена реальна історія хлопчика з Синдромом Аспергера (високо функціональний аутизм) – Андріїшина Олекси та його мами, фронтмена гурту «Джалапіта». Це реальна історія, котра через досвід Олекси розповідає про особливих дітей та їхній світ. А його мама співаючи українські народні та авторські колискові, шукає ключик до світу свого сина. Здобуває новий, особливий досвід і хоче поділитися цим з усіма.

Мета проекту – через конкретну життєву історію розповісти про Світ артистів та їхніх батьків, залучити якомога ширшу аудиторію: львівську молодь, молодих батьків, членів сімей аутистів, педагогів, вихователів.

Гостями проекту будуть Тарас Чубай та Піккардійська терція. Колискові співатимуть: Соломія Чубай, струнне тріо ROCKOKO, Лука Гануляк, Сашко Главацький та вокальна арт-студія «Жайвір».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...