Близько 5 000 осіб прийшли на громадське віче у Львові (ФОТО)

logo
104415_blizko_5_000_osib_prijshli_na_gromadske_v.jpeg


Понад п’ять тисяч львів’ян прийшли сьогодні на площу Ринок у Львові на загальноміське віче. Про це повідомляє прес-служба Об’єднання Самопоміч.

Мер Львова Андрій Садовий під час свого виступу зазначив, що не рік тому, а лише зараз сміттєва блокада Львова почала давати тріщину.

«На нашому полігоні внаслідок підпалу загинули люди, і полігон закрили. Протягом року місто перебуває у сміттєвій блокаді. Дуже важко собі уявити в нормальному світі, у нормальній країні, коли всі полігони у нашій державі закриваються та не приймають відходів зі Львова. Ми очікували на братську допомогу від тих людей, які працюють в державних органах влади. На превеликий жаль, ми її не отримали», — сказав він.

При цьому під час виступу Садового частина людей кричали «Ганьба!» та інші звинувачення на його адресу. Садовий на це відповів: «Я не думаю, що декілька людей можуть зірвати нашу зустріч, будемо рухатися вперед».

Нагадаємо, що 19 червня на погоджувальній раді у парламенті лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк оголосив голодування на знак протесту проти ситуації зі скупченням сміття у Львові. 20 червня до голодування Березюка приєдналися нардепи Оксана Сироїд та Тарас Пастух.

21 червня віце-прем’єр Геннадій Зубко заявив, що вивозити сміття зі Львова почнуть з четверга. 

24 червня Громадське радіо повідомляло, що Нардепи від «Самопомочі» припиняють голодування під АП.

Близько 5 000 осіб прийшли на громадське віче у Львові // Львівська міська радаБлизько 5 000 осіб прийшли на громадське віче у ЛьвовіЛьвівська міська рада

Близько 5 000 осіб прийшли на громадське віче у Львові // Львівська міська радаБлизько 5 000 осіб прийшли на громадське віче у ЛьвовіЛьвівська міська рада

Близько 5 000 осіб прийшли на громадське віче у Львові // Об'єднання «Самопоміч» - ЛьвівБлизько 5 000 осіб прийшли на громадське віче у ЛьвовіОб’єднання «Самопоміч» — Львів


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...