«Блок Петра Порошенка» закликав Садового добровільно піти у відставку

logo
102347_blok_petra_poroshenka_zaklikav_sadovogo_d.jpeg


Про це сьогодні, 20 червня, із трибуни Верховної Ради заявила народний депутат від «БПП» Оксана Юринець. За її словами, якщо міський голова негайно не вирішить у Львові проблеми зі сміттям, то має полишити свій пост.

– Львів фактично гине, – заявила нардеп. – З центрального європейського міста він перетворюється на смердюче звалище. Пане Садовий, ви впродовж трьох каденцій могли вирішити цю проблему, але навіть трагедія на грибовицькому звалищі, коли минулого року там загинули люди, не підштовхнула вас до цього. За рік місто витратило 350 мільйонів на транспортування сміття в інші регіони. Андрію Івановичу, негайно вирішуйте проблему зі сміттям, або йдіть у відставку, бо ви не здатні цього змінити.

Підтримала колегу у парламенті й представник Президента у ВР, народний депутат від «БПП» Ірина Луценко. Вона зауважила, що коштів у Львові достатньо, щоб привести історичне місто в порядок.

– Замість екологічної катастрофи, Львів має стати процвітаючим туристичним центром. Але за 10 років Садовий нічого не зробив для цього, – наголосила Луценко. – Одна з реформ, яку ми започаткували, була реформа децентралізації. 80% зібраних коштів на місцях – йдуть на місцеві бюджети. Відповідальність за використання цих коштів лягає на місцеву владу. Нагадаю, громада на демократичних виборах обрала собі мера Садового. 700 млн. гривень, які належать місту, накопичені протягом останнього року, лежать на депозитах. Питання до громади: чому пан Садовий ці гроші не використовує, щоб зробити сміттєспалювальні заводи, відновити інфраструктуру, обслуговувати та ремонтувати міський транспорт, будувати дороги?! Чому змушує свого заступника по партії голодувати в той момент, коли Президент виїхав з країни. Це називається безвідповідальністю!

Нагадаємо, народний депутат від «Самопомочі», віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд сьогодні оголосила голодування. Вчора, 19 червня, те ж саме зробив глава фракції «Самопомочі» Олег Березюк. Цим нардепи, за їхніми словами, намагаються «захистити народ від вседозволеності зверху», так вони протестують проти «сміттєвої» проблеми у Львові. Напередодні звернулися до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням втрутитися і допомогти, оголосити у Львові режим надзвичайної ситуації через сміття, яке нікуди вивозити. Натомість, Гройсман звинуватив львівську владу у неспроможності вирішити цю проблему.

До слова, минулого року піти у відставку Садового закликали й представники ВО «Свобода». 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...