Брюховицька селищна рада без тендерів віддала своєму депутатові замовлень на 350 тисяч

logo
116132_brjuhovicka_seliwna_rada_bez_tenderiv_vid.jpeg


Брюховицька селищна рада підписала вісім договорів з ТОВ «Партнер-Захід Плюс», за якими перераховувала суми менші 50 тис. грн, а відтак уникла оприлюднення цієї інформації в Prozorro. Про це стало відомо з пошуково-аналітичної системи 007, де можна відслідковувати транзакції. Про це пишуть “НГ. Львів”. 

Згідно зданими 007, з «бюджетників» послуги в цієї фірми замовляла лише Брюховицька селищна рада. Загалом «Партнер-Захід Плюс» отримала понад 350,5 тис. грн. Фірма була зареєстрована лише у листопаді 2016 року і тоді ж підписала перші договори з селищною радою.

Здебільшого замовляли ландшафтні послуги по санітарній обрізці дерев. Також два договори було укладено на прибирання вулиць селища. За сімома договорами селищна рада перераховувала по 47,7-49,97 тис. грн, при тому що поріг оприлюднення звітів про укладені договори в Prozorro становить 50 тис. грн.

Основним власником (98,4%) ТОВ «Партнер-Захід Плюс» є депутат Брюховицької селищної ради Роман Суворов. На сайті селищної ради вказано, що він є безпартійним і безробітним. Згідно з його е-декларацією за 2016 рік, дохід Романа Суворова становив 700 грн, а його дружини – 24,5 тис. грн. Ще 1,6% фірми належить Вікторії Семерак, яка також є директором.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...