Бронзові нагороди першокурскників ЛДУФК з бадмінтону

Студенти першого курсу Львівського державного університету фізичної культури Роман Алтунян і Олександр Чакалов (тренери – Оксана Гречанюк та Іван Каратник) здобули бронзові нагороди у парному турнірі чемпіонату України з бадмінтону серед молоді у Вінниці.

У одиночному турнірі Роман Алтунян зупинився за крок від п’єдесталу. У завзятій боротьбі за третє місце він поступився у трьох сетах миколаївському спортсмену. Інші бадмінтоністи львівської ДЮСШ «Верховина» виступили так: Чакалов Олександр – 9 місце в одиночці; 3 – у парі, 9 – у міксті; Алтунян Роман – 4, 3, 5; Жуцький Олег – 17, 5, 17.

Переможцями чемпіонату України серед молоді стали: в одиночній категорії – Данило Боснюк (Дніпро) і Марина Ільїнська (Харків); в парній категорії – Дмитро Ковальов, Володимир Рожков (Миколаїв) і Євгенія Паксютова, Єлизавета Крячко (Дніпро-Харків); у змішаній категорії – Данило Боснюк, Марина Ільїнська (Дніпро-Харків).

Отож, вітаємо Романа Алтуняна, Олександра Чакалова та їх тренерів Оксану Гречанюк та Івана Каратника із бронзовим успіхом чемпіонату України серед молоді 1998 р.н. Також варто відзначити, що за результатами магань Роман Алтунян увійшов до молодіжної збірної України, яка вже у листопаді братиме участь у чемпіонаті світу в іспанському Більбао.

На завершення зазначимо, що львівські бадмінтоністи висловлюють величезну подяку бадмінтонним кортам «Команчеро» за надану можливість якісної підготовки до чемпіонату України.