Будь в курсі: які ухвали прийняли депутати Львівської обласної ради у вівторок, 8 листопада

logo
37920_bud_v_kursi_jaki_uhvali_prijnjali_deputat.jpeg


У вівторок, 8 листопада, у Львові відбулося V пленарне засідання IV чергової сесії обласної ради. Чиновники за час своєї роботи встигнули розглянути близько 50 питань.

032.ua підготував для Вас добірку найважливіших рішень, за які проголосували депутати.

1. Під час пленарного засідання депутати звернулися до керівництва України з проханням виділити кошти на реконструкцію перинатального центру на Львівщині у 2017 році. У своєму зверненні до уряду, обласні чиновники просять виділити 107 мільйонів гривень із Державного фонду регіонального розвитку чи субвенцій на соціально-економічний розвиток .

-r3ym_WacuUe1n5snzfFRQ

2. Також цього дня депутати підтримали проект Перспективного плану об’єднаних територіальних громад в частині Стрийського та Пустомитівського району. Тепер Проект об’єднаних територіальних громад передадуть на розгляд Кабміну, який прийматиме остаточне рішення.

3. Крім того, чиновники Львівської облради звернулися до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою назвати регіони України, в які вивозять сміття зі Львова. Так, за словами Богдана Гагалюка, мешканці області нещодавно виявили утворення стихійних сміттєзвалищ у придорожній зоні траси Київ-Чоп.

4. 63 млн гривень у вигляді субвенції отримають райони області на придбання шкільних автобусів. За ці кошти до кінця року в області сподіваються придбати близько 50 нових автобусів.

Wp9rGXfBoJgFm4pbjOxMF4

5. До того ж, Львівська облрада перерозподілила 10 млн гривень на вирішення екологічних проблем Львівщини.  Ці кошти будуть скеровані на виконання додаткових першочергових природоохоронних заходів для вирішення невідкладних екологічних проблем в області. Зокрема, на будівництво, реконструкцію чи ремонт споруд для очищення стічних вод, системи роздільної каналізації, каналізаційних мереж і споруд.

zvAR_O93FMw

А поділитися?Вам має сподобатись...