Будівельна компанія довела в суді голослівність заяв Андрія Садового

logo
budivelna_kompanija_dovela_v_sudi_goloslivnist_zajav_andrija_sadovogo.jpg


На розі вул. Варшавська – вул. Соснова розпочато будівництво багатоповерхового житлового комплексу в котрому передбачені безкоштовні квартири для учасників АТО. Втім міська рада продовжує намагання завадити законному будівництву житла.

Аби розпочати будівництво, попри наявність усіх дозвільних документів, будівельній компанії «Львівагропромбуд» довелось пройти довгий час боротьби за свої законі права в судах оскаржуючи популістичні заяви міського голови.

Так 27 листопада на сайті ЛМР було опубліковане відеозвернення міського голови Львова про будівництво у Львові на розі вул. Варшавська та Соснова. В ньому Андрій Садовий стверджував, що «забудовник здійснює будівництво із порушенням законодавства, а також здійснює незаконний продаж квартир».

Згодом, 8 грудня 2015 року Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення №717 «Про скасування дозволу з порушення об’єктів благоустрою для влаштування будівельного майданчика».

Такі дії Львівської міської ради компанія-забудовник «Львівагропромбуд» розцінила як незаконний тиск конкретних посадових осіб і чиновників із залученням адміністративного ресурсу. «Об’єднання «Львівоблагропромбуд» має необхідну державну експертизу, на відсутність якої посилається виконавчий комітет ЛМР, як на основну причину скасування дозволу Шевченківської районної адміністрації для влаштування будівельного майданчика», – зазначили в юридичному відділі компанії.

Відтак вони були змушені звернутись до суду з цілою низкою позовів проти міської ради аби відстояти своє право зводити житловий будинок, на котрий була зібрана уся необхідна документація.

19 квітня 2016 року Галицький районний суд міста Львова своєю постановою у справі №: 461/ 556/ I 6-a визнав незаконним рішення Виконавчого комітету №717 від 8.12.2015, котрим було скасовано дозвіл на облаштування будівельного майданчика.

Згодом Шевченківський районний суд міста Львова у справі № 466/10713/15-ц від 22.06.2016р ухвалив рішення про «закриття провадження у справі за позовом Львівського міського голови». В ньому Андрій Садовий вимагав скасувати договір оренди земельної ділянки для будівництва компанії «Львівагропромбуд». Відтак суд визнав безпідставність вимог міського голови.

Відтак після тривалої судової тяганини компанія «Львівагропромбуд» 6 липня приступила до облаштування будівельного майданчика та підготовчих будівельних робіт.

Компанія планує звести житловий будинок з дитячим спортивно-оздоровчим майданчиком. Також під час будівництва будуть враховані побажання мешканців сусідніх будинків в межах робочої групи, котра була створена під час громадських слухань. Окрім того в новозбудованому будинку п’ять відсотків квартир передбачена для учасників АТО.

Свою підтримку будівельній компанії «Львівагропромбуд» в боротьбі зі свавіллям Львівської міської ради висловили ГО «Українська Народна Самооборона», ГО «Асоціація забудовників Львова», ГО «Громадський Контроль», ГО «Справедливість та контроль», ГО «Асоціація місцевого економічного розвитку міста Львова».

Нагадаємо, 3 грудня, у Львові відбулись громадські слухання з приводу забудови на розі вулиць Варшавська-Соснова. Було досягнуто згоди про створення ініціативної групи з місцевих мешканців, що будуть співпрацювати з забудовником для дотримання інтересів громади.

Як пояснив представник забудовника багатоквартирний будинок зводиться у відповідності до всіх норм законодавства. “Ми беремо на себе зобов’язання не лише збудувати багатоквартирний будинок у вашому мікрорайоні, але також створити певну інфраструктуру: створити місця відпочинку з зеленими зонами, збудувати дитячий майданчик, спортивну зону”, – розповів Дмитро Стельмашук, юрист “Львівагропромбуду”.

Довідка:

Дозвільні документи на будівництво житлового будинку на розі вул. Варшавська та вул. Соснова є чинними та діючими, а саме: • Ухвала Львівської міської ради «Про затвердження Львівському обласному кооперативному міжгосподарському об’єднанню «Львівоблагропромбуд» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на розі вул. Варшавської-Соснової у м.Львові» від 19.03.2007р., №4499

• Договір оренди землі «Для будівництва багатоквартирного житлового будинку у м. Львові на розі вул. Варшавської-Соснової» від 26.08.2015 року № Ш-3668 • Містобудівні умов та обмежень забудови земельної ділянки на вул. Варшавська-Соснова в м. Львові від 03.11.2015р. №203

• Декларація про початок виконання підготовчих робіт, видана Департаментом ДАБІ у Львівській області 24.10.2015 року за № ЛВ 030152960374 Копія Декларації про початок виконання будівельних робіт, видана Департаментом ДАБІ у Львівській області 30.12.2015 року за № ЛВ 083153650404 – 6 арк.

• Дозвіл Шевченківської районної адміністрації №55 про порушення об’єкту благоустрою для влаштування будівельного майданчика на розі вул. Варшавська-Соснова 


Реклама

А поділитися?