Будівельник зі Львова «взяв» касу в Поляниці

logo
27091_budivelnik_zi_lvova_vzjav_kasu_v_poljanic.jpeg


Опубліковано: 28/09/2016 – 16:43

В одному з міні-маркетів у курортному селі Поляниця виявили пропажу з каси виторгу.

Прибула за викликом слідчо-оперативна група Яремчанського відділення поліції оглянула місце події, переглянула записи камери відеоспостереження, встановленої в торговому залі. На моніторі було чітко видно, як касир покинула своє робоче місце, а до нього підійшов якийсь молодий чоловік. Він нахилився над прилавком, відімкнув залишеним у замку ключем шухляду й забрав гроші. Після цього поспішно покинув крамницю. Після перегляду продавці заявили, що це був не місцевий житель,пише “АП”.

Поліцейські припустили, що це міг бути хтось із бригади львівських будівельників, які працюють у Поляниці над спорудження туристичного об’єкта. В ході перевірки робітників підозра впала на тридцятирічного електрогазозварника, який раніше був судимий за розбійний напад, а після того, як сталася крадіжка, кудись виїхав.

Наступного дня підозрюваного затримали, коли він повернувся на роботу. Чоловік зізнався, що скористався халатністю касира, й видав три тисячі гривень. Решту, а це більше двох тисяч гривень, злодій витратив на розваги в Івано-Франківську. Проти нього відкрили кримінальне провадження за крадіжку коштів з проникненням у сховище, за що може отримати від трьох до шести років в’язниці.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...