Будівництво масштабного IT-парку у Львові розпочнуть восени. Фото

logo
104210_budivnictvo_masshtabnogo_it_parku_u_lvovi.jpeg


Проект за масштабом ще не має аналогів в Україні, і його вже називають львівською «кремнієвою долиною».

Про це повідомили резиденти та інвестори під час презентації проекту. На виконання першої фази будівництва знадобиться 95 млн євро, повідомила інвестиційна менеджерка проекту Ольга Мандзюк. 

«Ми плануємо, що перший трактор сюди прийде восени, і ми розпочнено будівельні роботи. Будівництво відбувається у дві фази. IT-компанії отримають одразу шість восьмиповерхових будівель, які мають загальну орендну площу приблизно 70  тис. квадратних метрів, великий функціональний центр, що включатиме сервіси, гральну зону, шопінг і великий фітнес-зал, і також дитячий садочок. Це дуже важлива складова, оскільки кожна ІТ-сім’я має дві або три дитини», — розповідла Ольга Мандзюк.

Першу чергу будівництва плаують завершити за 2,5 — 3 роки. 

«Я думаю, що цей проект це початок креативного класу і креативної економіки для Львова. Я впевнений, що в цьому місці буде створено креативне середовище, інноваційний полігон і будуть з’являтися надзвичайні стартапи та унікальний український продукт», — сказав один із резидентів парку, віце-президент SoftServe Олег Денис. 

Інвестором і девелопером проекту виступає директор ТзОВ «Галерея Центр», власник «Форум Львів» Володимир Женчак. Для будівництва також планують залучати кредити ЄБРР та Європейського інвестиційного банку, з якими тривають переговори. 

Нагадаємо, проект передбачає будівницто комплексу офісів для ІT-компаній, великий торговий центр конференц-холом, готель та університет. Резидентами стануть львівські ІТ-компанії та інноваційні лабораторії. 

Зоя Красовська


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...