Будівництво нових велодоріжок у Львові відклали на наступний рік

logo
114550_budivnictvo_novih_velodorizhok_u_lvovi_vi.jpeg


Єдиним новим об’єктом цього року стала велодоріжка на вул. Сихівській. Її завершили і здали в експлуатацію минулого тижня.Фото: galka.if.ua

Фото: galka.if.ua

Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомив радник міського голови, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід. Інші велодоріжки, що з’являються цього року – перехідні об’єкти, тобто запроектовані та заплановані з минулих років. 

«Цього року досить багато велодоріжок робиться, але кілометраж воно не дуже сильно збільшує. Як було у нас минулого року під 100 км велодоріжок у Львові, так цього року і лишилося», – розповів посадовець.

За його словами, це пов’язано із пріоритетним виділенням бюджетних коштів на вирішення сміттєвої кризи. Наступного року можливо прокласти 70-80 км нових велодоріжок за умови належного фінансування. 

«Ми поробили багато проектів: і реконструкції вулиць, і суто велосипедних проектів, які можна буде реалізувати наступного року. Але треба, щоби не було тих проблем, які є цього року – левину долю грошей з’їло сміття. Цього року досить мало вулиць реконструюється і досить мало велодоріжок з’являється. Тож цього року у нас кількісного приросту немає, але є феноменальний приріст по якості», – сказав Олег Шмід.

Зокрема, він відзначив якість велодоріжок на Сихові та в напрямку на Брюховичі. Також завершується будівництво велодоріжки на вул. Городоцькій від Ряшівської до Чернівецької. 

Зоя Красовська

А поділитися?Вам має сподобатись...