Будівництво нового мосту в Жидачівському районі планують розпочати цього року

logo
141674_budivnictvo_novogo_mostu_v_zhidachivskomu.jpeg


Служба автомобільних доріг Львівщини вже виготовила і надіслала проектно-кошторисну документацію до Києва на експертизу.

Про це сьогодні на брифінгу в Жидачівському районі повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг Львівщини Юрій Яблонський, передає кореспондент Варіантів.

Юрій Яблонський зазначив, що наразі Служба автомобільних доріг Львівщини чекає на результати експертизи проектно-кошторисної документації, і лише після цього можна буде оголосити тендер на визначення компанії, яка будуватиме міст у селі Заліски Жидачівського району.

У свою чергу голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка наголосив, що почати зводити міст у Залісках можуть уже взимку.

“Якщо дозволять погодні умови, то у зимовий період ми почнемо спорудження нового мосту. Зараз, на превеликий жаль, місцеве населення пересуває бетонні блоки, аби проїхати ним. Я би просив людей не ризикувати своїм здоров’ям. По мосту можуть ходити пішоходи”, – розповів Олег Синютка.

Зазначимо, міст, який перебував в аварійному стані у селі Заліски Жидачівського району, обвалився на початку березня.

У травні його почали ремонтувати, через це місцеві жителі почали скаржитись на неякісне транспортне сполучення між Ходоровом і Жидачевом, адже саме через міст у Залісках можна було найшвидше добратися до Жидачева. 

Втім вже прикінці травня Служба автомобільних доріг Львівщини вирішила не ремонтувати аварійний міст у Залісках, а звести новий. За попередніми даними, його довжина повинна становити 180 м.

Фото: Варта1


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...