Будівництво північної об’їзної Львова наступного року не починатимуть

logo
78112_budivnictvo_pivnichnoji_ob_jiznoji_lvova_.png


Попри обіцянки, будівництво північної об’їзної Львова наступного року не починатимуть. Потрібно відкоригувати проект і отримати гроші від Європейського банку реконструкції та розвитку, який буде фінансувати будівництво. Про це розповів голова обласної адміністрації Олег Синютка в ефірі ток-шоу «Наживо» на Львівській хвилі.

«Треба вирішити відведення земельних ділянок і сама процедура Європейського банку є достатньо складною. Тому у 2018 році – не думаю. Але це єдине на сьогодні реальне джерело, за яке можна справді цю дорогу збудувати», – зазначив Олег Синютка.

Нагадаємо, ця дорога має поєднати міжнародну трасу Київ – Львів – Чоп та дороги, що прямують від Львова до кордону з Польщею. А ще сполучить українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. На новому автошляху буде чотири смуги руху, по дві в обидва боки. Максимальна дозволена швидкість там буде 130 км/год. Завдяки цій об’їзній зменшиться кількість транзитного транспорту, який їздить через Львів.

Loading…


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...