Було “Сiльпо”, а стало “Траш”

logo
33168_bulo_silpo_a_stalo_trash.jpeg


Замiсть найпопулярнiшої у Львовi мережi супермаркетiв з’являються новi й дуже дивнi магазини

…Продукцiї тут у рази менше, анiж було колись у “Сiльпо”. Працiвникiв обмаль. Iнтер’єр — жалюгiдний, а над фруктами лiтає мошкара. Таке враження, що звiдси швидко втiкали й залишили товар, який не встигли забрати, пише газета “Експрес”.

I таке вiдчуття виникає у всiх магазинах колись популярної торговельної мережi. Скажiмо, на вулицi Княгинi Ольги, замiсть

звичного для багатьох супермаркету, почав працювати його “клон”. Що коїться iз “Сiльпо”?

…Вiдразу й не розумiєш, що тут бiльше немає “Сiльпо”. Адже кольори, продуктовi кошики та частина стелажiв тi самi. Навiть дизайн пакетiв такий, як i у “Сiльпо”. Тiльки напис на них — “Траш”.

Замiсть семи кас працюють лише двi. Ближче до десятої вечора взагалi залишається працювати тiльки одна каса. Люди поспiшають додому пiсля роботи, а черги — довжелезнi.

На моє запитання, куди подiлося “Сiльпо”, касир каже: “Якщо у вас є картка “Власний рахунок”, давайте. У нас вона теж дiє”. На чеку видно, що власником теперiшньої мережi “Траш” є те саме пiдприємство, що й у “Сiльпо”, — ТОВ “Фоззi-Фуд”. I в компанiї пiдтверджують: “Траш” — також дiтище власникiв “Сiльпо”.

“Це мережа, яка працюватиме у форматi дискаунтер (магазин, що торгує за зниженими цiнами). Асортимент мережi “Траш” налiчує близько 1500 товарних позицiй, мiнiмальний штат працiвникiв, економiя в оформленi торговельних залiв та спрощена викладка товарiв. Усе це дасть змогу реалiзовувати продукцiю за зниженими цiнами”, — йдеться в повiдомленнi корпорацiї.

Оля ПIЛIЩУК


Реклама

А поділитися?