Буревій у Львові: негода позривала дроти і повалила дерева

logo
104001_burevij_u_lvovi_negoda_pozrivala_droti_i_.jpeg


Сильний вітер і дощ завдали місту чимало лиха.

У Львові шквальний вітер і гроза лише за кілька хвилин наробили чимало лиха. Там пошкоджено автомобілі і обірвані лінії електропередач, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Буревій налетів зненацька, люди кажуть, що небо потемніло просто на очах. Вітер зірвав дах з будинку та повалив десятки дерев, деякі з них впали просто на дорогу і перекрили рух. Уже відомо, що у трьох випадках пошкодило припарковані автомобілі.

ВідеоПовалені дерева та зірвані дахи: Львів оговтується від шквального вітру і грози

Подекуди гілки обірвали дроти електропередач, тож комунальники і досі ліквідовують наслідки негоди. “У місті Винники дерево впало на лінію електропередач і також загорілось, було викликано екстренні служби для ліквідації негоди, більше ніж у 15 випадках заблоковані дороги. Патрульні, де є можливість, зразу самі почали ліквідовувати негоду, не чекаючи екстренних служб, оскільки утворюються затори”, – розповів командир 4-го батальйону патрульної поліції Львова Юрій Лещишин.

Цього місяця жертвою буревію на Сумщині стала 59-річна жінка, на яку напередодні впало дерево. Від складної черепно-мозкової травми жінка померла в лікарні.


Реклама

А поділитися?