Бути чи не бути сміттєспалювальному заводу в Давидові?

logo
111572_buti_chi_ne_buti_smittespaljuvalnomu_zavo.jpeg


давидівСьогодні, 17.07.2017 о 19.00 год. у приміщенні Народного Дому села Давидів відбудуться громадські слухання (голосування) щодо будівництва сміттєспалювального заводу на території Давидівської об’єднаної територіальної громади. 

Згідно СТАТУТУ Давидівської ОТГ право голосу на загальних громадських слуханнях мають лише зареєстровані у відповідному населенному пункті члени Громади. Тому всіх жителів, які мають думку з приводу будівництва сміттєспалювального заводу в селі Давидів,  просять взяти з собою на громадське слухання паспорт або інший документ, що засвідчує реєстрацію місця проживання особи у селі Давидів. Початок реєстрації присутніх – о 18 годині.

Нагадаємо, сьогодні  о 9 ранку до Народного Дому в селі Давидів, прийшло близько 300 людей, які рішуче виступили проти будівництва сміттєспалювального заводу в Давидові. Мешканців обурив факт, що представники влади на їх думку, не порадились з громадою, і щонайважливіше погоджуються з думкою, що саме громада має остаточне слово в таких питаннях.

Тому сьогодні, на 19.00 в Народному Домі відбудеться голосування, що вирішить, чи бути сміттєспалювальному заводу в селі Давидів.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...