«Це буде порушенням законодавства», – міський голова Львова про вимоги таксистів забрати з міста «Uber» і «Яндекс.Таксі»

logo
78544_ce_bude_porushennjam_zakonodavstva_miskij.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий відповів на протести таксистів, які вимагають забрати з міста «Яндекс.Таксі» та «Uber». Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на lvivnews.com.ua.

Львівські таксисти вимагають припинити діяльність сервісів таксі, які нещодавно з’явились у місті. Відповідні вимоги вони передали в облдержадміністрацію і сказали, що почекають до 1 травня, а далі, якщо не буде результатів, продовжать протест.

Андрій Садовий пояснив протестуючим таксистам, що це питання поза компетенцією міської і обласної влади, тому забрати ці сервіси з України може лише міністерство транспорту. Відтак, місцеві акції не мають жодного сенсу.

До того ж, «Uber» – це американська компанія, що розташована на біржі, тобто є публічною. Відтак, спроби її прибрати будуть порушенням законодавства. Натомість міський голова радить таксистам зрозуміти, що це конкуренція.

Нагадаємо, вчора, 30 березня, львівські таксисти влаштували страйк, вимагаючи забрати зі Львова сервіси «Яндекс.Таксі» та «Uber».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...